Zapisz się na Newsletter

Przetwarzanie danych osobowych przez Powiatowe Centrum Edukacji i Pomocy Psychologiczno - Pedagogicznej

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Powiatowe Centrum Edukacji i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej (PCE) z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 27, 56-100 Wołów, moich danych osobowych podanych w celu komunikacji związanej z użytkowaniem newslettera serwisu www.wolowpce.pl, w oparciu o art. 23, ust. 1 pkt 1 i ust. 2 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883), Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania.

Administratorem danych osobowych jest Powiatowe Centrum Edukacji i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej (PCE) z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 27, 56-100 Wołów. Administrator danych zapewnia ochronę Państwa danych osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie odbiorcom uprawnionym do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa lub upoważnionym w oparciu o wyrażone przez Państwa zgody.

Przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez Powiatowe Centrum Edukacji i Pomocy Psychologiczno - Pedagogicznej

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Powiatowe Centrum Edukacji i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej (PCE) z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 27, 56-100 Wołów informacji marketingowej o produktach, usługach oraz innych informacji o działaniach PCE, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej zgodnie z ustawą z dnia18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

 
Powrót do strony głównej wolowpce.pl

www.wolowpce.pl
Powiatowe Centrum Edukacji i Pomocy
Psychologiczno Pedagogicznej w Wołwie
ul. Tadeusza Kościuszki 27
56-100 Wołów
tel. (+48 71) 389-21-00